poniedziałek, 22 czerwca 2026

"Szczakowa - miasto ze wspomnień" - prelekcja i prezentacja multimedialna

Pani Jadwiga Golec przemawia do seniorów w bibliotece podczas spotkania "Szczakowa - miasto ze wspomnień".

Pani Jadwiga Golec przemawia do seniorów w bibliotece podczas spotkania "Szczakowa - miasto ze wspomnień".
📚W ramach Dni Jaworzna odbyło się spotkanie pt. „Szczakowa – miasto ze wspomnień”. Poprowadziła je p. Jadwiga Golec.

W wydarzeniu uczestniczyli Seniorzy z Klubu Senior+ w Szczakowej. Spotkaniu towarzyszyła prezentacja multimedialna, a wspomnienia dawnych lat stały się inspiracją do ciekawej i pełnej emocji dyskusji. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz za podzielenie się wspomnieniami, które są ważną częścią historii Szczakowej i Jaworzna.  

źródło: własne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz